Świetlica otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-16.30

OPIEKA NAD DZIEĆMI, WESOŁA ZABAWA,
ROZRYWKA I RADOŚĆ
TO ŚWIETLICY SPRAWA!

Głównym celem działalności naszej świetlicy jest zapewnienie uczniom opieki w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych, zarówno przed, jak i po lekcjach.

Chcemy aby czas ten dzieci spędzały nie tylko miło i przyjemnie, ale również pożytecznie. Dlatego też dzieci przebywające w świetlicy mają możliwość udziału w wielu zajęciach dodatkowych organizowanych przez wychowawców, są to między innymi zajęcia:
  • plastyczne,
  • czytelnicze,
  • ruchowe,
  • muzyczne,
  • językowe,
  • relaksacyjne,
  • gry i zabawy przy użyciu monitora interaktywnego,
  • zabawy na podłodze interaktywnej „SmartFloor”,
  • gry i zabawy stolikowe,
  • konkursy,
  • zabawy na świeżym powietrzu.

Uczniowie mają też czas na swobodne zabawy zgodne z ich indywidualnymi zainteresowaniami.

Uczestnicząc w zajęciach, uczniowie mają okazję uczyć się przestrzegania norm i zasad współżycia społecznego, współpracy i właściwej komunikacji, konstruktywnego rozwiązywania konfliktów, poznać możliwości radzenia sobie z emocjami, wzmacniać zachowania pozytywne, szanować siebie i innych.