DZIEŃ RODZINY W NIEBIESKIEJ

 


26 maja i 23 czerwca to wyjątkowe dni w kalendarzu dedykowane Rodzicom - ich znaczenie zna każde dziecko. Dzień Mamy i Taty nierozerwalnie łączy się z Dniem Dziecka  i właśnie w dniu 1 czerwca obchodziliśmy wspólnie DZIEŃ RODZINY.


Były życzenia, kwiaty i wspaniały program artystyczny przygotowany pod kierunkiem nauczycieli, także w wersji anglojęzycznej.

Dzieci dziękowały obecnym na sali Rodzicom za wszystko, czym darzą ich każdego dnia-szczególnie za miłość, szacunek, poświęcenie, pomoc, wsparcie, uśmiech, ciepło i cierpliwość.Rodzice obecni na Sali nie ukrywali swojego wzruszenia.


Po części artystycznej zaprosiliśmy rodziców do rodzinnych konkurencji, konkursów i wspólnych zabaw przy muzyce.


Rodzice wykazali się znakomitym poczuciem humoru, przy aplauzie publiczności wykonywali wcale niełatwe zadania kulinarne, zręcznościowe i artystyczne.


Nie zabrakło też wspólnej zabawy i słodkiego poczęstunk. Szczególnym powodzeniem cieszyły się  kolorowe muffinki, przygotowane na tę okazję przez jedną z mam. Każde dziecko otrzymało także upominek, a wszyskie Mamy piękne czerwone róże. 


Trochę żałowaliśmy, że z powodu obowiązujących przepisów związanych z pandemią musieliśmy zrezygnować ze wspólnego grilowania. Ale dzień, w którym wspólnie świętowaliśmy  był pełen wzruszeń, radości  i uśmiechów. 

Naszym uczniom raz jeszcze  gratulujemy talentów artystycznych, muzycznych, recytatorskich i wokalnych i życzymy by każdy dzień choć trochę przypominał Dzień Dziecka.

Grażyna Gregorczyk
Dyrektor szkoły