SZKOLNA WYCIECZKA RYMANÓW - PRZYMIARKI - KLIMKÓWKA

 
Korzystając z pięknego jesiennego słońca 25 września 2020 miała miejsce pierwsza w tym roku szkolnym wycieczka. Odwiedziliśmy Rymanów, gdzie wybraliśmy się na spacer zdrojowymi ścieżkami.
 
  

Podziwialiśmy nową i największa w okolicy fontannę, tężnie solankową oraz scenę na wodzie.
 
 

Przy pijalni wody nabraliśmy sił zjadając drugie śniadanie i odpoczywając, przed wyruszeniem na górski szlak. Zdobyliśmy Przymiarki górski grzbiet, położony w paśmie Wzgórz Rymanowskich z którego roztacza się piękna panorama na Beskid Niski.
 
  

Czas na szczycie spędziliśmy na wspólnych zabawach w berka i puszczaniu latawca. Podziwialiśmy też piękną i majestatyczną Cergową, górującą nad pobliskimi wzgórzami.
 
  

Na regeneracje sił mieliśmy czas w drodze do Klimkówki gdzie czekał na nas smaczny obiad, który każdy zjadł ze smakiem, wszak górskie powietrze wyostrza apetyt!
Kolejną atrakcją był basen. Pod okiem Pana Piotra szlifowaliśmy nasze umiejętności pływackie świetnie się porzy tym bawiąc.

 
  

Kolejnym punktem wycieczki była kręgielnia. Część z nas po raz pierwszy w życiu miała okazję zagrać w tę popularną grę. Okazało się, że strącenie kręgli ciężką kulą, wcale nie jest takie proste na jakie wygląda. Jednak spryt i determinacja były ogromne i niektórym udawało się to zrobić!
 
  

Późnym popołudniem był czas na wspólne z rodzicami biesiadowanie przy grillu. Zapach pieczonych kiełbasek unosił się nad pięknym  starym parkiem przy Dworze Ostoia, którego byliśmy gośćmi. 
Był to wspaniały dzień, pełen wrażeń oraz doskonała okazja by jeszcze bliżej poznać siebie nawzajem. Tak pozytywnie naładowani jesiennym słońcem nie straszne nam będą długie zimowe wieczory!